група "Грайлики"

Вихователі групи :

Задворнова Оксана Григорівна освіта середня-спеціальна , педагогічний стаж роботи - 12 років

В своїй роботі використовує багатофункціональний дидактичний посібник Кола Луллія. Кола Луллія є універсальним дидактичним засобом, що формує розумові процеси у дітей, розвиток інтелектуально - творчих здібностей у вихованців. Цей посібник багатофункціонального характеру для виховання і розвитку дітей  по всіх майданчиках програми.

Митропан Наталія Анатоліївна - освіта вища педагогічна , педагогічний стаж роботи - 9 років

Працює з коректурними таблицями Наталії Гавриш. Які допомагають активізувати пізнавальну діяльність дошкільників, спонукають до роздумів, мислення та сприяють мовленнєвій активності . Під час роботи з таблицею установлюється якнайбільше різнопланових зв’язків (колір, форма, розмір, розташування, призначення) між її елементами. Знання засвоюються легким та доступним шляхом.

Помічник вихователя : Коробка Лідія Михайлівна