Група "Веселка"

Вихователі групи :

Павлоцька Олена Євгенівнаосвіта середня-спеціальна , педагогічний стаж роботи - 38 років

Працює за напрямком  «Пісочна терапія». Пісочниця – це маленька модель навколишнього світу, а ігри з піском – ключ до внутрішнього світу дитини. Засобами пісочної терапії у вихованців формуються уявлення про властивості природних матеріалів, розвиваються сенсорні та творчі здібності. Використання  пісочної терапії в роботі з дітьми, допомагає вихованцям легко виражати свої відчуття і переживання, досліджувати світ, будувати стосунки з однолітками. Розігруючи різні життєві сюжети в пісочниці, дитина  вирішує свої проблеми, позбавляється комплексів, страхів і переживань.

Бобир Олена Миколаївнаосвіта вища педагогічна , педагогічний стаж роботи - 14 років

Працює над одним із ефективних засобів розвитку мовленнєвих здібностей – театралізована діяльність.

Цей напрям  дає можливість інтенсивно розвивати пізнавальні інтереси, удосконалювати пам'ять, увагу, мислення, активізувати мовлення та формування культури міжособистісного спілкування, розширення світогляду.  Діти отримують зразки правильного, красивого, емоційно забарвленого мовлення, насиченого влучними образними виразами, фразеологізмами, вживаються різні типи зв’язних висловлювань для вирішення конкретних ігрових комунікативних ситуацій, засвоюють норми мовлення у найвищому прояві.

Помічник вихователя : Криворотенко Ольга Іванівна