група "Зернятко"

Вихователі групи:

Хованська Олександра Зіновіївна - освіта середня-спеціальна , педагогічний стаж роботи - 31 рік

Працює над проблемою розвитку мовлення дітей раннього віку, велику увагу приділяє розвитку функцій дрібних м’язів рук.

Одним із ефективних прийомів для розвитку дрібної моторики рук використовує ігри з кришечками від пластикових пляшок.

Для цього підібраний та виготовлений дидактичний матеріал, за допомогою  використання якого  у дітей формується уміння розповідати знайомі казки, самостійно описувати, групувати та порівнювати предмети, орієнтуватися у просторі, активізувати мислення, увагу, пам'ять, зв’язне мовлення дітей.

Ільєнко Світлана Петрівнаосвіта вища педагогічна , педагогічний стаж роботи - 11 років.

Працює за освітньою технологією мнемотехніка.

Мнемотехніка – це сукупність спеціальних прийомів та засобів, що полегшують запам’ятовування необхідної інформації та збільшують об’єм пам’яті шляхом створення асоціацій.

Дана технологія розвиває мовлення дітей, збагачує активний словник, закріплює навички словотворення, уміння описувати предмети. Завдяки мнемодоріжкам, таблицям, схемам розповіді дітей стають чіткими, звязними, послідовними та поширеними.

Помічник вихователя - Сенчило Олена Анатоліївна